5 powodów dla których warto wybrać właśnie Hawaje.

1. Połączenie rajskich plaż i czynnych wulkanów.

Krajobraz Hawajów jest wyjątkowo malowniczy. Na plażach takich jak Wikiki można surfować z prawdziwymi zapaleńcami i cieszyć się piaszczystą plażą. Krajobraz ten ozdabia wygasły stożek wulkaniczny – Diamond Head. Poszukiwaczom emocji proponuje się jednak wycieczkę do wulkanu Kilauea – jednego z najbardziej czynnych wulkanów na świecie.

2. Hawajskie Luau

Jednym z najlepszych sposobów na poznanie tutejszej kultury jest udział w wieczorze Luau, celebrującym hawajski taniec, śpiew, stroje i jedzenie, których fanem był między innymi Elvis. Luau to prawdziwy symbol Hawajów. Żaden pobyt tu nie może się bez niego obejść.

3. Droga do Hana

Jedna z najpiękniej położonych autostrad na świecie. Jest tu aż 5 mostów i 620 zakręty a po drodze można zobaczyć tropikalne lasy deszczowe, wodospady, i zapierające dech w piersiach nadmorskie pejzaże. Jest to jedna z takich dróg przez które rozumiesz powiedzenie ze to podróż do celu a nie cel jest w życiu najważniejszy.

4. Idealne miesjce na romantyczna wyprawę

Hawajskie wschody i zachody słońca nie mają sobie równych, w zasadzie cały krajobraz tych wysp tworzy bardzo romantyczną atmosferę, a niezliczone resorty i hotele specjalizują się organizowaniu niezapomnianych miesięcy miodowych.

5. Serdeczność Aloha

Mieszkańcy hawajskich wysp kierują się filozofią pogody ducha, spokoju i serdeczności okazywanej tu na każdym kroku. Dlatego też tak często turyści wracają na Hawaje gdzie wypoczynek zawsze przebiega w iście błogiej atmosferze. Po przylocie udekorowani zostajemy łańcuchem kwiatów, który jest symbolem pozytywnej energii i gościnności miejscowych.

This entry was posted in hawaje and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.