Hawaje

Jeden z najpiękniejszych stanów USA. Archipelag cudownych wysp wulkanicznych. Miejsce gdzie zawsze świeci słonce, gdzie spotkasz tysiące turystów na piaszczystych plażach pod rozłożystymi palmami.

Hawaje mapaJak wszyscy wiedzą jest to jedno z najpopularniejszych miejsc na wakacje nie tylko dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, ale także Europy. Zachęca egzotyczny klimat, piękne widoki i niesamowite zwyczaje miejscowej ludności. Hawajskie tańce, kuchnia i kultura – warto posmakować jej na własnej skórze.

Należy wiedzieć, że wycieczki na Hawaje nie ograniczają się tylko do przesiadywaniu w hawajskich hotelach i wyprawach na pobliską plażę. Hawaje to także niesamowite krajobrazy, które trzeba zobaczyć (niesłychane atole, wygasłe i czynne wulkany, góry, rzadka roślinność). To również miejsce naznaczone historią (mało kto wie, że są tu ślady kultury pierwotnej oraz zabytki z czasów, gdy Hawaje były królestwem). To też miejsce dla pielgrzymów, którzy chcą poznać specyficzne miejsca naznaczone obecnością misjonarza Damiana czy tez miłośników egzotycznych rejsów wzdłuż linii brzegowej hawajskiego archipelagu.

Co więcej Hawaje to także miasta, liczne ośrodki kultury, wspaniałe restauracje. Warto posmakować wszelkich regionalizmów. Właśnie o tym i o innych atrakcjach związanych z Hawajami będziemy pisać na naszym blogu. Wybierzcie się z nami na wspaniałą wycieczkę!

Comments are closed.