O blogu

Najlepiej poznawać świat jeżdżąc do konkretnych miejsc i smakując wspaniałych widoków, krajobrazów, klimatów. Lecz nie zawsze jest to możliwe. Nie każdego stać będzie, aby kiedykolwiek wybrać się na wycieczkę na Hawaje. Nie każdy może mieć ochotę spędzać czas w hawajskich hotelach lub boi się latać samolotem.

Hawaje wodospadW takich przypadkach najlepiej poznawać dane miejsce poprzez obraz. Dobrej jakości zdjęcia są w stanie przybliżyć dany kraj czy obszar. Pokazać jego walory, ale też wady, dać namiastkę tego co dzieje się wokoło.

Właśnie dlatego założyliśmy foto bloga o Hawajach. Mało kto będzie w stanie tu dotrzeć i posmakować piękna krajobrazu, lazurowej wody, piaszczystych palm i wypoczynku pod palmami. Mało kto odwiedzi wspaniałe miejsca pielgrzymkowe poświęcone misjonarzowi Damianowi czy też zafunduje sobie egzotyczny rejs wycieczkowy.

Zdjęcia zdobywane są w sieci. Pochodzą także z naszego zbioru, który stworzyliśmy podczas wycieczki na Hawaje. Zobaczycie zatem zdjęcia hoteli, miast, pięknych widoków, plaż i licznych atrakcji.

Zapraszam na wspólna podróż w to niesamowite miejsce.

Comments are closed.